Smak av eventyr – mat på bål og primus
I forbindelse med Winter Week ønsker vi våre kunder hjertelig velkommen til foredrag med Eventyrgutten lørdag 31. januar kl 13. Lokalet ved adidas/ONLY.
Mat på tur trenger ikke være komplisert! Dette foredraget kombinerer eventyrlyst med praktiske tips og triks for å lage fantastisk mat på bål og primus.
Eventyreren John Hobberstad og hunden hans Kayla, har viet livet til å utforske Norge fra fjord til fjell. Han kan skryte på seg å ha gått Norge på langs, gitt ut to bøker om turmat og seilt fra Langevåg til Trondheim i en flamingo.
Tørket turmat er sjeldent å finne i ryggsekken til John, han liker best å lage smakfulle og kreative retter på bål og primus. Kom å få smaken av eventyr og god mat på tur.